09:00 – 21:00

Monday to Friday

Rüstempaşa mah Cumhuriyet Cad.

Çeşme Sk. Yalova Merkez

9091 534 33 41+

به یونیکورن بروکرز با بیش از 16 سال سابقه ی حرفه ای خوش آمدید

October 21, 2019

09:00 – 21:00

Monday to Friday

Rüstempaşa mah Cumhuriyet Cad.

Çeşme Sk. Yalova Merkez

9091 534 33 41+

واریز و برداشت ریالی و یونفکس‌مانی

هلدینگ یونیکورن بروکرز برای رفاه حال و امنیت خاطر مشتریان خود به مشتریان اعلام می دارد که میتوانند بدون واسطه و از داخل کابین شخصی خود که بعد از افتتاح حساب در بروکر شناسه و رمز آن به ایمیلشان ارسال می شود، عملیات شارژ حساب خود را از طریق درگاه های پرداخت وبمانی . پرفکت مانی. بیت کوین . پی پال . ویزا کارت . اسکریل . وسترن . کش . بیت پی . فست پی و…. انجام دهند و همچنین مشتریانی که درخواست واریز و برداشت ریالی دارند نیز میتوانند از طریق صراف قابل اعتماد ما واریز و برداشت را انجام داده و از خدمات شارژ و برداشت ما با بالاترین سرعت و معتبرترین نرخ روز بهرمند شوند.

همچنین یونیکورن بروکرز بخش صرافی خود به نام UNFXMoney را در  تاریخ 12/07/2018 به صورت انحصاری راه اندازی کرده و خدماتی را ارائه داده که در آن توانسته با واریز و برداشت کارت شارژ دلاری UNFXmoney با نرخ 40% پایینتر از نرخ دلار آزاد مشکلات بالا بودن قیمت دلار را برای معامله گران کشورهای ایران و افغانستان حل نماید و کمک کند که معامله گران با قدرتی چند برابر در بازار جهانی وارد شده و  ریسک احتمالی ضرر سرمایه خود را کاهش دهند.


UNFXMoney-21-10

تذکرات و توافقنامه :

1. حداقل سرمایه گذاری در حساب معاملاتی Unfxmoney از طریق صرافی UNFXmoney معادل 400$ می باشد .

2. حداقل برداشتی در حساب Unfxmoney معادل 100$ می باشد .

3. مشتریان فقط از طریق صراف UNFXmoney می توانند واریز و برداشت با نرخ روز UNFXmoney را انجام دهند .

4. صراف UNFXmoney مبلغ برداشتی مشتریان را معادل ریال به حساب صاحب امتیاز حساب بانک ایران که در زمان فرم واریزی پر شده است پرداخت می کند . این قانون برای جلوگیری از پولشویی و کلاهبرداری است .

5. لطفا توجه داشته باشید واریز و برداشت از دوشنبه تا جمعه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 19 به وقت ایران انجام می شود و مدت زمان دریافت و پرداخت شرکت و مشتری بین 1 الی 24 ساعت می باشد.

6. کلیه فعالیت های این وبسایت در حوزه پول الکترونیک وبمانی . پرفکت مانی . ارز UNFXmoney بوده و هیچ گونه ارتباطی با دلار فیزیکی ندارد.

7. این وبسایت تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

8. برای خرید از سایت ما تایید هویت الزامی هست.

9. خدمات ما به مشتریان ایرانی , روسیه , ترکیه , کانادا , افغانستان شامل افتتاح حساب فارکس و آموزش فارکس و ارائه سیگنال معاملاتی می باشد و هیچگونه شرکت یا نمایندگی در ایران نداشته و زیر نظر دولت روسیه , ترکیه , کانادا مجوز داشته و فعالیت میکنیم .

10. مشتریان با خرید UNFXmoney این وکالت را به UNFXCO می دهند تا پول الکترونیک خریداری شده را تبدیل کند و به مشتری ارائه دهد. UNFXCO هیچگونه مسولیتی در قبال ضرر و زیان احتمالی مشتریان در این بازار ندارد.

11. قیمت ارائه شده برای UNFXmoney قیمت روز می باشد و هیچ ضمانتی نسبت به ارائه یا خرید UNFXmoney در آینده به این نرخ نمی باشد.

12. توجه داشته باشید که Unfxmoney یک سیستم واریز و برداشت ریالی است که توسط UNFXCO ارائه شده و صرفا نقش فروشنده یا خریدار را برعهده دارد.

13. فروش انواع دلارهای دیگر در صرافی ما صرفا فروش وبمانی و پرفکت مانی و دلار UNFXmoney است که بعد از وکالت مشتری به UNFXCO برای انتقال وبمانی و پرفکت مانی و UNFXmoney به حساب بروکر Swiss Capitalfx جهت حذف کمیسیون انتفال سیستمهای مذکور می باشد. UNFXCO هیچگونه مسئولیتی در رابطه با سود وضرر را به عهده نمی گیرد.


 مشتریان بروکر Swiss Capitalfx برای انجام واریز و برداشت ریالی باید فقط با تیم پشتیبانی آنلاین کمپانی UNFXCO در ارتباط باشند یا در بخش تماس با ما  مراجعه کنند .

 

برای خرید و سرمایه گذاری فقط کافیست فرم زیر را پر کرده و مراحل احراز هویت را انجام دهید .

• قیمت خرید ارز UNFXmoney از ما : 7060 تومان

• قیمت فروش ارز UNFXmoney به ما : 6760 تومان 

واریز و برداشت

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, jpeg.
  • توجه: مقدار واریزی باید بالای 400$ باشد.
Top