09:00 – 21:00

Monday to Friday

Rüstempaşa mah Cumhuriyet Cad.

Çeşme Sk. Yalova Merkez

9091 534 33 41+

به یونیکورن بروکرز با بیش از 16 سال سابقه ی حرفه ای خوش آمدید

January 29, 2023

09:00 – 21:00

Monday to Friday

Rüstempaşa mah Cumhuriyet Cad.

Çeşme Sk. Yalova Merkez

9091 534 33 41+

سوالات متداول

 

1- آیا UNFXcoin در بازار بین المللی FOREX به معاملات خود میپردازد؟

– خیر؛ با توجه به متفاوت بودن این بازار؛  از مزایای این بازار این است که ریسک ندارد وسرمایه از بین رفتنی نیست و تنها در صورت نوسانات نرخی کریپتو ها ارزش آن متغیر(کم و زیاد)می‌ شود.مانند: دلار که تاثیر نواسانات نرخی موجب از بین رفتن وصفر شدن آن نمی شود.

2- آیا امکان مشاهده مثبت و منفی بودن معاملات سرمایه‌گذاران ممکن است؟

– در حال حاضر ممکن نیست و به زودی ممکن خواهد شد.ولی با درخواست به کارگزاری از وضعیت حساب میتوانند مطلع شوند.

3- حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری و نحوه‌ی پرداخت آن چگونه است؟

– حداقل ۱۰۰۰دلار پرفکت مانی/ایترنوم/بیت کوین/لایت کوین و… ؛با توجه به اینکه هرچه میزان سرمایه‌گذاری بیشتر باشد سود حاصل از آن بیشتر خواهد بود.

مثال 100% سود ۱۰۰۰دلار بعلاوه اصل سرمایه ۲۰۰۰دلار می‌باشد.در صورتی که اگر شخص ۱۰۰۰۰دلار سرمایه‌گذاری کند با 100% سود حاصله ۲۰۰۰۰دلار خواهد داشت.
نحوه پرداخت روش‌های متفاوتی چون پرفکت مانی،ایترنوم،لایت کوین،دوج،ریپل،بیت کوین،بیت کوین کش،بیت کوین گلد. وغیره می‌باشد.

4- آیا پرداخت مبلغ توسط سرمایه‌گذار با هرکدام از روش‌های مذکور کارمزد دارد؟

– بله،بستگی به نوع کریپتو(ارز رمزگذاری)دارد که 1% الی 2% و بر عهده سرمایه‌گذار می‌باشد.

5- پرداخت سود از طرف کارگزاری به چه صورت و پروسه زمانی آن چگونه است؟

UNFXcoin در رابطه با زمان پرداخت سود تعیین کننده نیست! به اینگونه است که هر زمان(یک روز،یک هفته،یک ماه”معمولا اکتساب ماهانه سود 100%”) سود حاصله به 100% رسید با سرمایه‌گذار تماس گرفته میشود که سرمایه گذار میتواند سود را تحویل گرفته و یا به مبلغ سرمایه خود اضافه کند.

6- آیا سود سرمایه‌گذار هنگام اعلام مبلغ سود و یا انتقال آن متغیر است؟

– بله،به علت تغییرات لحظه ای نرخ

7- آیا UNFXcoin برای ارسال سرمایه و یا معاملات  فاکتور ارائه میکند؟

– بله،جهت واریز سرمایه به حساب تجاری کارگزاری و یا خرید کریپتو پرینت نرخ ارسال می‌گردد.

8- در مورد کرپتو کلاس آموزشی برگزار خواهید کرد؟

– هم اکنون مقدور نمی‌‌باشد و در آینده‌ای نزدیک کلاس‌های آموزشی برگزار میگردد و در تلاش هستیم تعداد کارمندان افزایش دهیم تا راحتی را برای کاربران خود فراهم اوریم .

9- کارگزاری UNFXCO از نرم افزارهای کیف کرپتو برای بخش سرمایه‌گذاری UNFXcoin استفاده می‌کند؟

– همکاری کمپانی UNFXCO با یک شرکت بزرگ در کشور هنگ کنگ میباشد که در بخش کریپتو فعالیت دارد و سیستم فوق پیشرفته و پیچیده ای دارد و در دنیا تعداد ۶۴۲ شرکت بزرگ جهانی در آن فعالیت دارند که کارگزاری UNFXCO یکی از این شرکت ها میباشد .

10- اکنون فصل خوبی برای خرید کریپتوها میباشد؟

– کریپتوها فصل خوب و بد ندارند باید شما بدانید چه کریپتویی برای خرید خوب است و تا چه مدت و قیمتی آن را نگه دارید و همینگونه برای فروش .

11- ایا کریپتوهای دیگر مثل بیت کوین باید چند سال صبر کنیم برای رکورد افزایش؟

– ما کریپتوهای زیادی داریم که روزانه بالای 70% افزایش قیمت دارند و خیلی راحت ماهانه بالای 100% سود میبریم .اگر بیت کوین چند سال زمان طول کشید تا نرخش افزایش پیدا کرد به این دلیل بود که اولین کریپتو بود ولی الان بسیاری ازکریپتو ها روزانه نوسانات بالای 70%  دارند و فقط باید بدانید کی و چه کریپتویی خرید کنید و چه زمانی بفروشید و بعدی کدام است و چه زمانی بخرید و کار بخش UNFXcoin دقیقا همین است که از تجربه  16 ساله ای که در تحلیل حرفه ای دارد استفاده کرده و کسب سود کند. .

12- آیا سرمایگذار هر زمان بخواهد میتواند سرمایه خود را خارج و درخواست برداشت بدهد ؟

– بله .البته اگر سرمایه در منفی نباشد و اگر در منفی باشد و فقط در صورت رضایت خود فرد این کار انجام خواهد شد زیرا حساب فرد منفی است و چنانچه مایل نباشند باید صبور باشند تا سرمایه به مبلغ اصل خود رسیده و سپس درخواست برداشت  بدهند و در هر صورت با درخواست فرد پرداخت انجام خواهد شد.

13- آیا احتمال بلاکه شدن سرمایه یا ممنوع شدند تجارت شما وجود دارد ؟

– خیر کارگزاری unfxco یک شرکت روسی میباشد که در کشور روسیه کریپتو قانونی است .البته یکی از مزایای دیگر کریپتو که چشمگیر میباشد مخفی بودن گیرنده و فرستنده میباشد که در این باره مطالب زیادی در دنیای گوگل میباشد.

14- پرداختی سود سرمایگذار به چه ارزی میباشد؟

– روش پرداختی ما طبق خواسته سرمایه گذار میباشد و اگر نوع ارسال شده با دریافت شده متفاوت باشد 2% کارمزد چنج  تبدیل ارز را دارند. کارگزاری UNICORN BROKERS تمام تلاش خود را برای راحتی مشتریان کرده و در آینده نزدیک امکانات بهتری را فراهم خواهد کرد.

 

15- آیا کارگزرای UNFXcoin کریپتو برای خرید و فروش کاربران سایت خود و دیگر نقاط جهان هم دارد؟

– بله تمامی کاربران حقیقی و حقوقی از تمام نقاط جهان به غیر ایالات متحده امریکا و اسرائیل میتوانند تا 600 نوع کریپتو  را پس از ثبت نام و طی کردن مراحل تایید و احراز هویت  از طرف کارگزاری درخواست داده و دریافت و پرداخت انجام دهند.

 

کاربر گرامی شما می توانید سوالات خود را از طریق ارسال نظر در ادامه مطلب مطرح نموده، به سوالات شما در سرع ترین زمان پاسخ داده خواهد شد .

با تشکر از شما

Top